+48 667 405 712 Poniedziałek - Piątek 07:00 - 16:00  |   Sobota 07:00 - 13:00 ul. Katowicka 202, 43-100 Tychy

Brukarstwo, ogrody, roboty drogowe

Nasza oferta

Brukarstwo:

Realizujemy kompleksowo prace brukarskie i instalacyjne.
– nawierzchnie z kostki brukowej
– nawierzchnie z kostki granitowej
– nawierzchnie asfaltowe
– kanalizacje deszczowe i sanitarne

cyrkiel png

Projektowanie:

Każdy klient może liczyć na szczegółowy i profesjonalny projekt obejmujący aranżację terenu wokół domu.
Przy skorzystaniu z naszej usługi lub przy zakupie kostki powyżej 130 m2 projekt zostanie wykonany nieodpłatnie.

auto png

Sprzęt i transport

Świadczymy usługi sprzętowo – transportowe.
Dla potrzeb naszych klientów oferujemy:
– koparki oraz koparko-ładowarki
– spycharki
– samochody o różnej ładowności (2, 7, 10, 12 i 20 ton)
 

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych i kompleksowych usług, które już od wielu lat świadczymy jako Przedsiębiorstwo Budowlano – Projektowe „Drokan 2”. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, a także materiałami i sprzętem, co pozwala nam realizować usługi projektowe i wykonywać kompleksowe prace brukarskie i instalacyjne. Naszą ofertę uzupełniają usługi transportowe.

Naszym celem jest świadczenie takich usług, które pozwolą naszym klientom zrealizować inwestycje dotyczące wykonywania nawierzchni, realizacji robót drogowych czy prac instalacyjnych takich jak wykonanie kanalizacji deszczowych lub sanitarnych.

Do korzystania z naszych usług zachęcamy przede wszystkim klientów z miasta Tychy i okolic, ponieważ właśnie na tym obszarze realizujemy większość prac. Jednocześnie zaznaczamy, że pracujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. Dlatego z naszych usług korzystają zarówno osoby zainteresowane wykończeniem przydomowej przestrzeni na posesji prywatnej, jak i klienci komercyjni i instytucjonalni, choćby w zakresie realizacji robót drogowych. Na naszej stronie można zapoznać się z wybranymi realizacjami, które wykonaliśmy na terenie miasta Tychy.

Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane naszymi usługami. Z pewnością przedstawimy ofertę, która spełni wszelkie oczekiwania. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, kompleksowe usługi i szybką oraz terminową realizację zleconych prac.