+48 667 405 712 Poniedziałek - Piątek 07:00 - 16:00  |   Sobota 07:00 - 13:00 ul. Katowicka 202, 43-100 Tychy

Materiały budowlane

Najwyższej jakości

Potrzebujesz materiałów na swoją budowę? Zadzwoń do nas

Posiadamy w stałej sprzedaży szeroką gamę materiałów budowlanych potrzebnych do realizacji prac brukarskich, drogowych czy kanalizacyjnych. Każdy klient naszej firmy może liczyć na fachową pomoc i doradztwo wykwalifikowanych pracowników. Wszystkie materiały budowlane, w tym kruszywa budowlane, są dostępne zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i hurtowej. To pozwala nam obsługiwać klientów indywidualnych i komercyjnych.

Bogaty asortyment materiałów budowlanych obejmuje przede wszystkim wyroby betonowe, takie jak kostka betonowa, krawężniki drogowe, obrzeża chodnikowe czy płyty tarasowe. Mamy też wyroby z granitu, takie jak kostka brukowa, palisady, oporniki, krawężniki. Wśród materiałów budowlanych umożliwiających wykonanie prac instalacyjnych są między innymi rury PCV, studnie betonowe i pierścienie dystansowe. Udostępniamy też kruszywa budowlane, w tym kruszywa drogowe, takie jak żwiry, grys, tłuczeń, piaski i inne. Oferowane przez nas produkty prezentujemy w naszym ogrodzie wystawowym, co pozwala na zapoznanie się z każdym szczegółem oferowanych materiałów, np. kolorystyką i kształtami dostępnych kostek brukowych. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy, która mieści się w Tychach.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów z miasta Tychy, jak i okolicznych miejscowości. Wszyscy oni mogą skorzystać z profesjonalnych usług transportowych dla zakupionych towarów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty handlowej oraz z usługami dodatkowymi, które świadczy nasza firma. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Wyroby betonowe:

kostka brukowa
płyty tarasowe
obrzeża chodnikowe
krawężniki drogowe
gazony ogrodowe
palisady
bloczki fundamentowe
odwodnienia liniowe

Kruszywa sypkie:

kruszywa drogowe (tłuczeń, kliniec, grys)

żwir

pospółka

piaski

Kanalizacja:

rury PCV

studnie betonowe

studnie PCV

żeliwo

pierścienie dystansowe

Granity:

kostki

palisady

obrzeża

krawężniki

oporniki